Hakkımızda

TARİHÇEMİZ / KURUMSAL BİLGİLER

İlk üretimine 1990 yılında Algan tekstil olarak başlayan firmamız mekanik sistemli makinalarla faaliyet göstermekteydi. Daha sonra hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendini yenilemeye başlamış, 2000 yılında son sistem olan elektronik Wan De Wiele markalı tezgahlarla üretime geçmiştir.


Teknoloji ve yenileme;

Teknoloji ve yenilenme ile firmamızın ismi de yenilenerek organize sanayi bölgesinde 60.000 m2 kapalı 20.000 m2 açık olmak üzere toplam 80.000 m2 alan içerisinde 25 adet wan de wıele tezgahlarıyla üretimini gerçekleştirmektedir. 2016 yılında 10 milyon m2 olan üretim kapasitemizi, 2017 yılında % 20 arttırmayı hedeflemekteyiz.
2012 yılında 25.000 m2 alana NEUMAG markalı gunluk 40 tonluk ıplık tesısıni kurarak müşterilerine daha fazla çeşit ve kalite üreterek portföylerini geliştiriyor

Angel Halı olarak firmamızın üretiminin %99'u ihraç edilmektedir. İhraç ettiğimiz bölgeler; Balkanlar, Ortadoğu,Asya,afrika, Avrupa ve Amerika ülkeleri bulunmaktadır.

Angel halı olarak devamlı yenilenen desen ve yeni modellerimizle hayatın renklerini ürünlerimize, yaşam mekânlarına samimi detayları katıp hayata farklı açılarla bakarak yeni trendlerinin takipçisi değil öncü olmak genel ilkemizdir.

Kalite ve Hizmet Anlayışı

Hizmet verdiğimiz konularda müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunarak müşterilerimizin zaman, değer ve hizmet ilişkisinde ihtiyaç ve beklentilerine cevap vererek sektörün en iyi firması olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Kalite politikamız;

Ekip ruhu ile çalışan, büyük ölçekliden küçük ölçekliye kadar tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak hizmetler sunara, müşteri memnuniyetini sağlayan Angel Halı; hizmetlerinde güvenilir, kurumsallığını tamamlamış ve bunu sürekli halde tutmayı hedeflemektedir.